0

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی کدام است؟

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی
بازدید 137

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی را از برندهایی انتخاب کنید که کیفیت محصولات آنها، مورد تأیید کارشناسان و متخصصان است.چند سالی است که استفاده از ظرفشویی رواج پیدا کرده است و در اغلب خانه های ایرانی، یک دستگاه ظرفشویی وجود دارد. با توجه به افزایش نرخ ارز در سال های اخیر و تحریم ها علیه ایران، قیمت لوازم خانگی خارجی بسیار افزایش پیدا کرده است و این مسئله سبب شده است که بسیاری از خریداران به برندهای ایرانی روی بیاورند.

کیفیت برخی از برندهای ایرانی، دست کمی از برندهای مطرح خارجی ندارد. بنابراین می توان ظرفشویی های باکیفیت و با عملکرد بسیار عالی را از میان برندهای ایرانی انتخاب کرد. برخی از برترین برندهای ایرانی تولیدکننده ظرفشویی را به شما معرفی می کنیم.

آشنایی با بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

بهترین ظرفشویی های موجود در بازار که از برند داخلی هستند، شامل موارد زیر است:

ماشین ظرفشویی جی پلاس

جی پلاس در سال های اخیر ثابت کرده است که برترین ظرفشویی‌های ایرانی را تولید می کند. بسیاری از تعمیرکاران و مشتریان با این مسئله موافق هستند و جی پلاس را از برترین ها می دانند. این ظرفشویی ها در چندین رنگ سفید، تیتانیوم و استیل وجود دارند تا متناسب با هر دیزاینی در آشپزخانه باشند.

برترین خصوصیات ظرفشویی جی پلاس شامل مصرف بهینه انرژی، موتور هوشمند BLDC، موتور قدرتمند و با دوام، امکان شستشوی نیمه ظرفیت (Half Load)، قابلیت شستشوی همزمان ظروف گوناگون (MixWash)، برنامه شستشوی سریع، برنامه شستشوی خودکار، برنامه شستشوی پرقدرت مخصوص ظروف چرب و لک دار، قفل کودک و … می باشند.

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

ماشین ظرفشویی پاکشوما

پاکشوما به عقیده بسیاری از کارشناسان، بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی است. این ماشین ظرفشویی در چندین رنگ متداول، تولید و به بازار ارائه شده است. ظاهر این ماشین ظرفشویی بسیار شیک و مدرن است و از نمایشگر LED برخوردار است.

بسیاری از قابلیت های ظرفشویی های خارجی در ظرفشویی پاکشوما وجود دارد. برخی از قابلیت های مهم ظرفشویی پاکشوما شامل برنامه ی شستشوی اقتصادی (Economy)، برنامه شستشوی Gentle، برنامه شستشوی Quick برای شستشوی سریع ظروف نه چندان کثیف، برنامه پیش شستشو یا Pre Wash، برنامه Intensive برای شستشوی ظروف بسیار چرب، برنامه شستشوی Rinse برای آبکشی ظروف بدون استفاده از مواد شوینده، برنامه Auto برای تعیین برنامه مناسب شستشوی ظروف توسط خود ظرفشویی و … می باشند.

ماشین ظرفشویی اسنوا، بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

ماشین ظرفشویی اسنوا، یک ظرفشویی خوب ایرانی است که در چندین مدل تولید شده است. یکی از مزایای مهم ظرفشویی های اسنوا این است که مانع از اتلاف آب می شود. ظرفشویی اسنوا به خوبی از ظروف شما محافظت می کند و مانع از آسیب دیدگی آنها می شود. بنابراین می توان ظروف حساس را با خیال راحت در ظرفشویی اسنوا انداخت.

این ظرفشویی نیز همانند دیگر ظرفشویی ها دارای قابلیت های گوناگونی است. البته قابلیت های هر مدل از ظرفشویی ممکن است با مدل های دیگر متفاوت باشد. اما اغلب مدل های ظرفشویی اسنوا دارای قابلیت های شستشوی سریع، برنامه آبکشی پیش از شستشو، سیستم عیب یابی هوشمند، نمایشگر LED، برنامه شستشوی اقتصادی، برنامه شستشوی قدرتمند و … است. ظرفشویی های اسنوا در زمان کار کردن، صدای زیادی تولید نمی کنند. این دستگاه دارای سختی گیر آب است که سبب می شود در زمان شستشوی ظروف، لکه ای بر روی ظروف ایجاد نشود.

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

ماشین ظرفشویی امرسان

ظرفشویی امرسان به نظر بسیاری از خریداران می تواند در فهرست بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی قرار بگیرد. یک ظرفشویی خوب باید از سه ویژگی مهم برخوردار باشد که این ویژگی ها شامل شستشوی خوب ظروف، شستشوی کم صدا و مصرف بهینه آب و برق می باشد. ظرفشویی امرسان دارای این سه ویژگی است.

یکی از برترین مدل های ظرفشویی امرسان، مدل MI22 است که دارای گرید انرژی A++ می باشد. این ظرفشویی از سه سبد برخوردار است و به صورت دو طبقه می باشد. این ظرفشویی دارای 8 برنامه برای شستشو است. قابلیت های ظرفشویی امرسان شامل قابلیت تأخیر در برنامه، برنامه شستشوی خودکار بدنه، برنامه آبکشی پیش از شستن ظروف، برنامه شستن ظروف بسیار کثیف، برنامه شستشوی اقتصادی و … می باشد.

چندین مدل پرفروش ظرفشویی ایرانی

در انتخاب بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی باید به مدل دستگاه توجه داشته باشید. هر برندی به تولید ظرفشویی در مدل های مختلفی اقدام می کند که برخی از ویژگی ها و قابلیت های این دستگاه ها با یکدیگر متفاوت است. لذا در زمان خرید ظرفشویی باید به مدل دستگاه توجه کرده و مدلی را خریدارای کنید که دارای بیشترین قابلیت ها و برترین ویژگی ها باشند.

مدل های پرفروش ظرفشویی شامل ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SDW-F353200، ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-L463W، ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SDW-F353212، ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15306S، ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-L463S و ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SDW-F353202 و … می باشند. این ظرفشویی ها با عملکرد بسیار خوب خود توانسته اند موردتوجه خریداران قرار بگیرند. لذا تاکنون فروش زیادی داشته اند و همچنان در صدر پرفروش ها قرار دارند.

توجه به چندین نکته مهم در زمان خرید بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

  • نوع ماشین ظرفشویی را با توجه به فضای آشپزخانه خود انتخاب کنید. انواع ماشین ظرفشویی شامل ظرفشویی توکار، ظرفشویی مبله و ظرفشویی رومیزی می باشند.
  • ظرفیت ظرفشویی، ویژگی مهمی است. ظرفشویی های 6 نفره، ظرفشویی های 12 الی 14 نفره از ظرفیت های مختلف ظرفشویی هستند که با توجه به تعداد اعضای خانواده و میزان رفت و آمد آنها باید انتخاب شود.
  • مصرف آب و انرژی ظرفشویی باید درنظر گرفته شود. برخی از ظرفشویی ها دارای گرید A هستند که آب و انرژی کمتری مصرف می کنند.
  • تعداد سبدهای موجود در ظرفشویی، نکته مهمی است که باید در زمان انتخاب بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی، موردتوجه قرار بگیرد.
  • صدای تولید شده در زمان شستشو، اهمیت زیادی دارد. با توجه به شناخت برندها و مدل ها باید بدانید که کدام ظرفشویی در حین شستشو، کمترین صدا را ایجاد می کند.
  • در زمان خرید ظرفشویی باید دقت کنید که ظرفشویی دارای کنترل پنل لمسی است و یا اینکه کنترل پنل دکمه ای دارد. این مسئله به دلیل سهولت استفاده باید موردتوجه قرار بگیرد.
  • برنامه های شستشوی ظرفشویی، نکته دیگری است که باید موردتوجه قرار بگیرد. یک ظرفشویی خوب باید دارای قابلیت ها و برنامه های کاربردی و مهم باشد.
بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

سخن پایانی

کارشناسان تعمیرگاه با بررسی ماشین ظرفشویی های ساخت ایران به این نتیجه رسیدن که برند های ایرانی تقریبا همانند هم هستند و شما باید بر اساس بودجه و نیازات اقدام به خرید خرید کنید.

به ما امتیاز بدهید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *