0

سایت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی

سایت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی
بازدید 45

سایت ثبت‌نام سایپا بدون قرعه‌کشی : با شرایط ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی آشنا می شویم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهیم.

خودروهای سایپا در ایران محبوبیت زیادی دارند. هرچند که انتقادات زیادی به برخی از خودروهای سایپا وارد می شود. اغلب پیش فروش ها مربوط به خودروهای کوییک، ساینا و سهند می باشد. پیش فروش برای متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و طرح حمایت از خانواده می باشد که به شدت مورد استقبال افراد مختلف قرار گرفته است.

آدرس سایت ثبت نام سایپا

بهترین خودروی سایپا برای ثبت نام

سایت ثبت‌نام سایپا بدون قرعه‌کشی ، صرفاً برای برخی از خودروهای این کمپانی انجام می شود. تولیدات کمپانی سایپا همواره در بین پرفروش ترین محصولات بازار خودرو بوده است. در زمان انتخاب بهترین خودروی سایپا باید به فاکتورهایی مانند قیمت، کیفیت، ایمنی و … توجه داشته باشید. با برخی از خودروهای سایپا به صورت مختصر آشنا می شویم:

خودرو کوییک

یکی از تولیدات کارخانه سایپا می باشد که به دلیل طراحی اسپرت و متفاوتش، مورد توجه جوانان قرار گرفته است. کوییک، جذابیت زیادی دارد و اسپرت ترین خودروی سایپا است. کوییک در سال های اخیر، فروش بالایی داشته است. کوییک از نظر طراحی زیبا است و ابعاد جمع و جوری دارد. کوییک از لحاظ فنی همانند دیگر تولیدات سایپا است.

خودرو ساینا (آشنایی با سایت ثبت‌نام سایپا بدون قرعه‌کشی )

ساینا به سبب طراحی زیبای خود، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ساینا نسبت به دیگر خودروهای سایپا از ظاهر زیباتری برخوردار است. ساینا نسبت به تیبا، زیباتر است و از نظر فنی، پیشرفته تر است. البته شباهت های زیادی میان تیبا و ساینا وجود دارد. ساینا در دو مدل SX و EX ارائه می شود که آپشن های EX بیشتر از SX می باشد.

تیبا 2

تیبا 2 را می توان نوعی مدل هاچ بک تیبا دانست. نسخه جدیدتر تیبا از ظاهر خوبی برخوردار است و ابعاد کوچکی دارد. ولی فضای داخلی تیبا 2 اصلاً جمع و جور نیست و کاملاً مناسب است. تیبا 2 نسبت به خصوصیات فنی و کیفیت خوبی که دارد، قیمت مناسبی دارد. آمار نشان می دهد که یکی از پرفروش ترین خودروهای سایپا در سال های اخیر تیبا 2 بوده است که امکان پیش خرید آن در سایت ثبت‌نام سایپا بدون قرعه‌کشی وجود دارد.

سایت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی

سایت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی

مطالب مفید : ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر

شرایط پیش فروش سایپا

اگر می خواهید در ثبت نام های آینده سایپا شرکت کنید، باید با شرایط ثبت نام آشنایی داشته باشید. در واقع اینگونه نیست که تمامی افراد بتوانند در ثبت نام خودروی سایپا شرکت کنند. برای ثبت نام خودروهای سایپا باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • محدودیت کدملی باید درنظر گرفته شود و برای هر کدملی تنها یک خودرو ثبت نام شود. بنابراین یک فرد نمی تواند چندین خودرو ثبت نام کند.
  • برخی از محدودیت های الزام برای ثبت نام در بخش فروش مشخص شده است.
  • سایت ثبت‌نام سایپا بدون قرعه‌کشی ممکن است در ساعات ابتدایی ثبت نام، کمی کند باشد اما مشکل پس از گذشت ساعتی رفع خواهد شد. اگر بعد از امضای قرارداد میان مشتری و سایپا، به دلیل اجبار یا الزامات موجود و … سایپا مجبور به نصب تجهیزات و یا وسایل اضافی شود و یا تغییری در بعضی از اجزای خودرو بوجود بیاید، تمامی افزایش هزینه های شماره گذاری، بیمه، مالیات، مالیات ارزش افزوده و … از مشتریان محترم دریافت می شود.

با توجه به بندهای ذکر شده، نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید و به تمامی نکات پیش خرید توجه داشته باشید تا بعداً شاهد مشکلات مختلف نباشید.

لینک سایت ثبت‌نام سایپا بدون قرعه‌کشی

برای ثبت نام باید به سایت ثبت نام سایپا مراجعه کنید و صرفاً از وب سایت سایپا نسبت به پیش خرید و ثبت نام اقدام کنید. درنظر داشته باشید که اخیراً سوء استفاده های زیادی در این زمینه صورت گرفته است و برخی از وب سایت های متفرقه، لینک هایی را برای ثبت نام سایپا تعیین کرده اند تا از این طریق، وجوهی را از مشتریان دریافت کنند. شرکت سایپا، هیچگونه مسئولیتی نسبت به این ثبت نام خودرو در وب سایت های دیگر قبول نخواهد کرد و به متقاضیان ثبت نام خودروهای سایپا هشدار می دهد که از ثبت نام در سایت های متفرقه خودداری کنند. تمامی اخبار مربوط به ثبت نام خودروهای سایپا را از وب سایت رسمی سایپا پیگیری کنید.

خدمات سایر شهرها : امداد خودرو آوج

سایت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی

سایت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی

لیست قیمت محصولات سایپا در سال 1403

قیمت هر یک از خودروهای ساینا اس استاندارد 85 گانه، کوییک اس استاندارد 85 گانه، کوئیک GX-L با ترمز ESC، اطلس تیپ G، شاهین GL با ترمز ESC، شاهین G با ترمز ESC، کوییک R تیپ S با استاندارد85 گانه، کوییک R اتوماتیک CVT و … هر ساله مشخص می شود.

طبیعتاً هر ساله شاهد افزایش قیمت ها هستیم. قیمت پایه خودرو با قیمت مصرف کننده، متفاوت می باشد. در مجموع قیمت خودروهای سایپا از خودروهای کمپانی دیگر، ارزان تر می باشد. بنابراین افرادی که به دنبال خرید یک خودروی اقتصادی هستند، باید یکی از خودروهای سایپا را انتخاب کنند.

مطالب مفید : ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی

نکات ثبت نام در سایت ثبت‌نام سایپا بدون قرعه‌کشی

برای ثبت نام باید تمامی مدارک خود را آماده کنید. با در دسترس بودن تمامی مدارک می توانید ثبت نام را به آسانی انجام دهید و اطلاعات موردنیاز را به صورت دقیق وارد کنید. قبل از ثبت نام باید نسبت به وکالتی بودن حساب خود، اقدام کنید. توجه داشته باشید که هر کدملی فقط می تواند یک دستگاه خودرو ثبت نام کند.

فردی که به ثبت نام خودرو اقدام می کند، نباید پلاک انتظامی فعال داشته باشد. هر کدملی فقط می تواند در یکی از طرح های پیش فروش، ثبت نام کند. ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود که بسیار آسان است و اصلاً به مراجعه حضوری نیازی نمی باشد.

متقاضیان ثبت نام در سایت ثبت‌نام سایپا بدون قرعه‌کشی توجه داشته باشند که در صورت قبولی در یکی از طرح های پیش فروش و انصراف از خرید خودرو، دیگر نمی توانند در پیش فروش های بعدی ثبت نام کنند.

سایر لاستیک دولتی : ثبت نام لاستیک دولتی بارز در سال 1403

سایت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی

سایت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی

افرادی که خواهان شرکت در طرح های جوانی جمعیت و حمایت از خانواده هستند، باید به تاریخ تولد فرزند خود توجه داشته باشند تا به اشتباه در سایت ثبت نام نکنند. با توجه به تمامی نکات می توان نسبت به ثبت نام در سایت اقدام نمود تا موفق به خرید خودروی مورد علاقه خود شد.

3.2/5 - (6 امتیاز)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *