0

ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر

ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر
بازدید 38

ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر ، فرصت بسیار خوبی است که این لاستیک های مرغوب و باکیفیت را با قیمت مناسبی خریداری کنید.اگر شما هم دغدغه مالی دارید و یا اهل حساب و کتاب هستید، حتماً برای تأمین نیازهای خودروی خود به دنبال اقتصادی ترین راه ها هستید.

یکی از نیازهای اساسی خودرو، تعویض لاستیک است. قیمت لاستیک نیز در سال های اخیر افزایش پیدا کرده است و این افزایش قیمت در برخی از ماه های سال، بیشتر مشهود است و یافتن لاستیک استاندارد و باکیفیت در برخی از ماه ها دشوار است. در چنین شرایطی بهترین اقدام، خرید لاستیک دولتی است.

معرفی لاستیک کویرتایر

قبل از بررسی روش های ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر ، توضیحات کوتاهی در ارتباط با این لاستیک بیان می کنیم. لاستیک های کویرتایر، لاستیک های نرم و انعطاف پذیری هستند که استفاده از آنها موجب افزایش طول عمر قطعات جلوبندی خودرو می شود.

لاستیک های کویرتایر به خوبی عمر می کنند و دوام بسیار بالایی دارند. انعطاف پذیری این لاستیک ها بسیار زیاد است که این مسئله به دلیل مواد و اجزای نرمی است که در آنها به کار رفته است. تمامی این ویژگی های مثبت سبب شده است که قیمت لاستیک های کویر تایر تا حدودی از دیگر برندهای ایرانی لاستیک بالاتر باشد. اما از آنجاییکه دوام و کیفیت این لاستیک ها بسیار بالا است، خرید آن ارزشمند است.

ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر

ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر

روش های ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر

به یکی از روش های زیر می توانید به خرید لاستیک دولتی اقدام کنید:

ثبت نام توسط سایت Kavirtire.ir

اگر سیستم فروش آنلاین سایت کویرتایر فعال باشد، می توانید از این روش استفاده کنید. بدین منظور باید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • به آدرس https://kavirtire.ir/esale مراجعه کنید و سپس به دقت متن نمایش داده شده را مطالعه کرده و سپس تیک تأیید آن را در بخش پایین صفحه زده و سپس بخش ثبت نام را انتخاب کنید.
 • اطلاعات تقاضا شده یعنی کد ملی و شماره همراه مالک خودرو را ارائه دهید.
 • یک کد 7 رقمی به شماره همراه وارد شده، ارسال می گردد که باید آن را در این مرحله وارد کنید. این کد به نوعی، رمز ورود به سیستم است.
 • سپس باید تمامی اطلاعات موردنیاز مانند آدرس دقیق پستی و کدپستی مالک را وارد نموده و هیچ اشتباهی در ارائه اطلاعات انجام ندهید.
 • در نهایت، باید شرکت سازنده خودرو، نوع و پلاک خودرو را با دقت وارد کنید و تصاویر اسکن پشت و روی کارت ملی و کارت خودرو را بارگذاری کنید. توجه داشته باشید که فرمت تصویر حتماً jpg باشد و حجم پایینی داشته باشد.
 • در ادامه ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر از طریق سایت، باید دوباره به سایت وارد شده و در میان محصولات ، یکی را انتخاب کنید و سپس هزینه را پرداخت کنید.
 • با تمام شدن روند ثبت نام، باید منتظر بمانید که لاستیک ظرف یک هفته آینده به شما ارائه شود.
ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر

ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر

ثبت نام از طریق سامانه تخصیص تایر

به وب سایت www.kala.ntsw.ir مراجعه کنید و بعد از به پایان رسیدن ثبت نام در این وب سایت به نمایندگی ها رفته و لاستیک را تحویل بگیرید. مراحل کار به صورت زیر است:

 • به سایت مراجعه کنید و کدملی و شماره همراه خود را وارد کنید و سپس کد اعتبارسنجی را وارد نمایید.
 • اطلاعات خواسته شده مانند شماره شاسی و شماره موتور را ارائه دهید.
 • پس از ورود اطلاعات لاستیک موردنظر، استان و شهر موردنظر خود را تعیین کنید.
 • در نهایت از فیش رزرو پرینت گرفته و با به همراه داشتن کارت شناسایی و کارت بانکی به نمایندگی مربوطه مراجعه کنید تا لاستیک را دریافت کنید.

ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر به صورت حضوری

تمامی نمایندگی ها در kavirtire.ir/representatives مشخص شده اند. با در دست داشتن مدارک موردنیاز به یکی از نمایندگی ها که در دسترس شما است مراجعه کنید و به صورت حضوری به خرید و تحویل لاستیک کویر تایر اقدام کنید.

ثبت نام در سایت های عاملین فروش اینترنتی

کمپانی کویر، اعلام کرده است که چندین سایت به عنوان عاملین فروش فعالیت دارند. بنابراین می توانید از این وب سایت ها به خرید لاستیک اقدام کنید. پس از خرید در صورت تمایل می توانید لاستیک را در مقابل درب خانه دریافت کنید و نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشید.

سایر لاستیک دولتی : ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر 1403

ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر

ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر

شرایط ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر

اگر دارای شرایط زیر هستید، برای ثبت نام این لاستیک دست به کار شوید:

 • فردی که به خرید لاستیک اقدام می کند باید ظرف شش ماهه گذشته به خرید لاستیک دولتی اقدام نکرده باشد و به نام کدملی مالک خودرو و شماره پلاک خودروی او، هیچ درخواست خرید لاستیک دولتی ثبت نشده باشد.
 • تطابق کاملی میان اطلاعات خودروی وارده با اطلاعات قید شده در کارت خودرو وجود داشته باشد. وگرنه، درخواست شما رد خواهد شد.
 • در خریدهای حضوری، برای دریافت لاستیک ها باید احراز هویت بر اساس مدارک شناسایی انجام شود.

نرخ دولتی لاستیک کویرتایر چقدر است؟

تفاوت زیادی میان نرخ دولتی و نرخ لاستیک فروخته شده در فروشگاه ها وجود دارد. گاهی نرخ دولتی این لاستیک ها دو برابر نرخ عرضه شده از سوی فروشگاه ها می باشد. از آنجاییکه نرخ ها نوسان دارند، نمی توان در اینجا نرخ ثابتی را اعلام نمود. در زمان ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر می توان یک استعلام از قیمت ها گرفت و سپس به خرید لاستیک اقدام نمود. قیمت لاستیک دولتی هر چه که باشد، بسیار مناسب است و حیف است که فرصت خرید لاستیک دولتی از دست برود.

سایر لاستیک دولتی : ثبت نام لاستیک دولتی بارز در سال 1403

نکاتی مهم در این زمینه:

در ارتباط با ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • عرضه لاستیک های دولتی صرفاً برای مصرف کنندگان است و نباید به دلال ها و فروشگاه ها ارائه شود.
 • هر شش ماه می توان به خرید دو حلقه لاستیک اقدام نمود.
 • به جز مالک خودرو، فرد دیگری نمی تواند برای دریافت و تحویل لاستیک اقدام کند.
 • ارائه مدارک جعلی مانند کارت خودروی جعلی منجر به ایجاد دردسرهایی می شود. لذا از انجام این کار خودداری کنید.
 • برای خودروهای شاسی بلند نمی توان لاستیک دولتی خریداری کرد.
 • در زمان تحویل لاستیک از نمایندگی نیاز است که لاستیک ها بر روی خودرو تعبیه شوند.
 • از فروشگاه ها و سایت های غیرمعتبر به ثبت‌ نام لاستیک دولتی کویر تایر اقدام نکنید تا پول و هزینه شما به هدر نرود.
5/5 - (1 امتیاز)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *