0

امداد خودرو اتوبان قزوین رشت 24 ساعته + مکانیک سیار

امداد خودرو اتوبان قزوین رشت
بازدید 45

امداد خودرو اتوبان قزوین رشت (تعمیرگاه)، آمادگی دارد که در سریعترین زمان ممکن به ارائه خدمات امدادخودرویی در بالاترین سطح کیفی اقدام کند.

خرابی خودرو در گذشته معظل بزرگی بود. زیرا دسترسی به تعمیرگاه و یدک کش و سایر خدمات دهندگان در برخی از نواحی و مناطق دشوار بود. اما امروزه با وجود امدادخودروهای فراوان در سراسر کشور که به صورت 24 ساعته به تمامی نقاط امدادرسانی می کنند، حل مشکلات خودرو بسیار آسان شده است.

امدادخودروهای امروزی ارائه دهنده خدمات مختلفی شامل تعمیر خودرو در محل، تعویض باتری در محل، باتری به باتری سیار، تعویض روغن در محل، حمل خودرو با انواع یدک کش و خودروبر، نصب قطعات مختلف بر روی خودرو در محل، پنچرگیری سیار و … هستند. مجموعه “تعمیرگاه”، هر یک از خدمات ذکر شده را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد.

شماره امداد خودرو اتوبان قزوین رشت

امداد خودرو اتوبان قزوین رشت برای خدمات دهی به مشتریان گرامی همواره در حالت آماده باش است تا به محض تماس خودروداران با این مجموعه، نیروهای خود را به محل موردنظر اعزام کند. خودروداران گرامی برای تماس با حرفه ای ترین امداد خودروی این ناحیه، با شماره 09231732903 تماس حاصل کنند. سرعت امدادرسانی ما بسیار بالا است.

قطعاً خرابی یا سایر مشکلات خودرو موجب کلافگی خودروداران می شود. به همین دلیل سریع حاضر شدن امداد خودرو در محل برای آنها بسیار مهم است. امداد خودرو اتوبان قزوین رشت  “تعمیرگاه” با درک این مسئله به منظور رفاه حال خودروداران گرامی و رفع مشکلات خودروی آنها در سریعترین زمان ممکن، به سرعت در محل حاضر می شود و امدادرسانی را انجام می دهد.

چرا ما بهترین هستیم؟

امداد خودرو اتوبان قزوین رشت (تعمیرگاه)، بهترین است و یکی از حرفه ای ترین و مجرب ترین خدمات دهندگان در این زمینه است. ما بی دلیل، ادعای بهتر بودن نداریم. مزایای دریافت خدمات از ما شامل موارد زیر است:

  • حمل تخصصی خودرو با یدک کش ها و خودروبرهای متناسب با نوع و وضعیت خودروی شما
  • استفاده از برترین قطعات اصل برای تعمیرات خودرو
  • عیب یابی دقیق و درست مشکلات خودروّ
  • انجام کلیه خدمات امداد خودرویی به صورت تخصصی و حرفه ای با بهترین کیفیت
  • استفاده از تکنیک های جدید برای رفع انواع مشکلات خودرو مطابق با خدمات امدادخودروهای بزرگ دنیا
  • سرعت بالا در ارائه خدمات
  • مشاوره آنلاین و رایگان
  • تضمین خدمات
  • هزینه مناسب انواع خدمات امدادخودرویی

یدک کش اتوبان قزوین رشت

یکی از خدمات امداد خودرو اتوبان قزوین رشت ، حمل خودرو است. حمل انواع خودروهای سبک، نیمه سنگین و سنگین توسط بهترین یدک کش ها و خودروبرها در هر مسافتی انجام می شود. روش های مختلفی برای حمل خودرو وجود دارد که برخی از آنها شامل حمل با کفی خودروبر، حمل با کفی خودروبر جرثقیل دار، حمل با یدک کش و … است.

این خدمات برای خودروهای آسیب دیده، خودروهای تصادفی، خودروهای دارای نقص ایمنی، خودروهای صفر کیلومتر و تازه تحویل گرفته شده از کارخانه، خودروهای مسابقه اتومبیلرانی و … ارائه می شود. بهترین روش حمل خودرو با توجه به نوع خودرو، وضعیت بوجود آمده برای آن و محدودیت های موجود و … تعیین می شود. مسئله ای که کاملاً روشن است این است که خودروی شما دقیقاً مطابق با وضعیت آن در مبداء، در مقصد موردنظر به شما تحویل داده می شود. در واقع حمل خودرو به اندازه ای حرفه ای انجام می شود که حتی کوچکترین خط و خشی بر روی خودرو ایجاد نشود و از نظر فنی برای آن مشکلی بوجود نیاید.

یدک کش اتوبان قزوین رشت

یدک کش اتوبان قزوین رشت

شماره یدک کش در آزاد راه قزوین رشت

یکی از بهترین روش های حمل خودرو، استفاده از یدک کش است. امداد خودرو اتوبان قزوین رشت دارای جدیدترین و بهترین یدک کش ها است که از سوی مجرب ترین افراد هدایت می شوند. سرعت رسیدن یدک کش ها به محل خودروی نیاز به خدمات حمل خودرو، بسیار بالا است.

امکان حمل خودرو با استفاده از یدک کش در هر شرایط آب و هوایی وجود دارد. حمل خودرو توسط یدک کش با ایمنی بسیار بالایی انجام می شود. حتی در سخت ترین شرایط جاده ای می توان به حمل خودرو با یدک کش اقدام نمود. برای ثبت درخواست ارسال یدک کش با شماره 09231732903 تماس حاصل کنید. به محض تماس شما و ثبت درخواست شما، هماهنگی های لازم با نزدیکترین یدک کش به موقعیت فعلی شما انجام می شود تا یدک کش ظرف مدت کوتاهی در محل حاضر شود و خدمات حمل خودرو را انجام دهد.

نیسان جرثقیل در اتوبان قزوین رشت

جرثقیل نیسان، یکی از تجهیزات امداد خودرو اتوبان قزوین رشت برای حمل خودرو است. این وسیله شامل بالابر نیسان جرثقیل سبددار و یا نیسان یدک کش است که به صورت کاملاً ایمن به حمل خودرو می پردازد.

نیسان جرثقیل از فنربندی عقب قدرتمندی برخوردار است که حمل خودرو را بسیار سریع انجام می دهد. نیسان های مرکزی از چرخ های هیدرولیک بسیار قدرتمندی برخوردار هستند که توان حمل خودروهایی با وزن بسیار زیاد را دارا می باشند. برای ثبت درخواست ارسال نیسان جرثقیل با شماره 09231732903 تماس حاصل کنید. جرثقیل نیسان خودروبر در چندین مدل شامل جرثقیل نیسان دکل دار، جرثقیل نیسان زنجیری و جرثقیل نیسان چرخگیر و … وجود دارد که انتخاب جرثقیل نیسان مناسب برای حمل خودروی شما بر اساس نظر متخصصان و کارشناسان ما انجام می شود تا حمل خودروی شما به بهترین حالت ممکن انجام شود.

مکانیک سیار در اتوبان قزوین رشت

یکی از خدمات تخصصی امداد خودرو اتوبان قزوین رشت ، تعمیر خودرو در محل می باشد. این مجموعه دارای شمار بالایی از مکانیک های آموزش‌دیده و مجرب است که به خوبی به عیب یابی و تعمیرات انواع خودروهای ایرانی و خارجی اقدام می کنند.

امداد خودرو اتوبان قزوین رشت

امداد خودرو اتوبان قزوین رشت

عیب یابی خودرو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و منجر به تعمیرات اصولی خودرو و رفع اساسی مشکل خودرو می شود. لذا عیب یابی و تعمیرات خودروی خود را نباید به هر تکنسینی بسپارید. کوچکترین اشتباهی در عیب یابی و تعمیرات خودرو ممکن است منجر به آسیب وارد کردن به بخشی از خودرو شود.

تعمیرات خودرو در محل، کار خودروداران را بسیار راحت کرده است. مزایای خدمات مکانیکی سیار این مجموعه شامل شفافیت در هزینه ها، صرفه جویی در زمان، رفع اصولی مشکل خودرو، انجام خدمات در سریعترین زمان ممکن، پشتیبانی خدمات و … است. بنابراین توصیه می کنیم که عیب یابی و تعمیر خودروی خود را به تکنسین ها و مکانیک های بسیار خبره و زبده ما بسپارید.

خدمات مکانیکی سیار امداد خودرو اتوبان قزوین رشت شامل تعویض شمع و وایر، تعویض لنت ترمز، شارژ گاز کولر، تعویض کمک فنر، تعویض پمپ بنزین، تعویض تسمه تایم، تعویض دینام، تعمیرات فرمان، تعویض تسمه هیدرولیک، تعمیرات سیستم برق خودرو، تعمیرات کلاچ، تعویض صفحه کلاچ، تعمیرات سیستم ترمز و … می باشد.

برای تعویض هر یک از قطعات معیوب خودرو از قطعات اصل و اورجینال استفاده می شود. این مسئله سبب می شود که قطعه موردنظر دارای بهترین عملکرد و بیشترین طول عمر باشد. تعمیرات اصولی خودرو سبب می شود که خودرو تا مدت های طولانی با مشکل خرابی مواجه نشود.

سرویس های دوره ای خودرو در محل

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو اتوبان قزوین رشت ، سرویس های دوره ای خودرو می باشد. سرویس های دوره ای خودرو، مزایای بسیار زیادی دارد. سرویس دوره ای، یک بررسی فنی و مکانیکی جامع از خودرو است. در سرویس های دوره ای از خودرو، نباید هیچ اقدام غیرضروری انجام شود.

در سرویس های دوره ای تمامی اقداماتی که موردنیاز است و از خرابی خودرو جلوگیری می کند، انجام می شود. عملکرد خودرو پس از سرویس های دوره ای بی نظیر است و قابل مقایسه با عملکرد آن با زمان پیش از سرویس دوره ای نمی باشد. هر زمان که درخواست خدمات سرویس خودرو در محل را داشته باشید، سریعاً در محل حاضر می شویم و این خدمات را با کیفیت بسیار بالایی ارائه می کنیم.

باطری سیار اتوبان قزوین رشت

امداد بانری سیار امداد خودرو اتوبان قزوین رشت ، ارائه دهنده کلیه خدمات موردنیاز باتری خودرو است. عملکرد خودرو به شدت وابسته به باتری آن می باشد. باتری، از قطعات مهم خودرو می باشد که با هدف تأمین انرژی موردنیاز برای راه اندازی موتور و عملکرد تجهیزات برقی خودرو در خودرو نصب شده است.

یکی از خدمات امداد باتری، ارسال باطری به محل است. در صورتیکه تمایل داشته باشید تعویض باتری خودروی شما را در محل انجام می دهیم تا نیازی به رفتن به باتری سازی را نداشته باشید. برای تعویض باتری خودروی شما از بهترین و مناسب ترین باتری استفاده می شود که متناسب با نوع و مدل خودروی شما باشد.

باطری سیار اتوبان قزوین رشت

امداد خودرو اتوبان قزوین رشت

اگر در زمان و مکان نامناسبی با مشکل خرابی باتری خودروی خود مواجه شدید، اصلاً نگران نباشید. زیرا امداد خودرو اتوبان قزوین رشت به کمک شما آمده و تعویض باتری خودروی شما را در محل انجام می دهد. تعویض باتری خودروی شما پس از تست باتری انجام می شود. پس از آنکه از خرابی باتری خودرو اطمینان حاصل شد، تعویض باتری آن با بهترین باتری انجام می شود. بدین منظور از باتری استفاده می شود که ظرفیت مناسبی داشته باشد. استفاده از باتری با ظرفیت بالاتر یا پایین تر از ظرفیت موردنظر، مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد.

کارشناسان ما به خوبی می دانند که باتری مناسب خودروی شما باید چه ظرفیتی داشته باشد و از چه برندی باشد تا بهترین عملکرد و بیشترین طول عمر را داشته باشد. تمامی خدمات موردنیاز باتری خودروی شما در سریعترین زمان ممکن ارائه می گردد تا زمان زیادی از خودروداران گرامی گرفته نشود و پس از رفع مشکل باتری خودرو، شرایط برای حرکت و عملکرد مطلوب خودروی آنها فراهم شود.

باتری به باتری سیار در محل

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو اتوبان قزوین رشت ، خدمات باتری به باتری سیار است. اگر باتری خودروی شما به هر علت شارژ از دست داده است و یا به اصطلاح خوابیده است، با خدمات باتری به باتری می توان موجب شارژ شدن آن شد.

باتری به باتری ظرف مدت کوتاهی انجام می شود. به محض رسیدن نیروهای امداد باتری به محل، عملیات باتری به باتری آغاز می شود و پس از گذشت 5 الی 6 دقیقه، عملیات باتری به باتری به پایان می رسد. باتری به باتری کردن باید بر اساس اصولی انجام شود تا منجر به خرابی باتری خودرو نشود. باتری به باتری خودرو، کوتاهترین روش برای روشن کردن خودرو است که مشکل روشن نشدن خودرو به دلیل اختلالات باتری را حل خواهد کرد.

سوخت رسانی سیار در قزوین رشت

امداد خودرو اتوبان قزوین رشت ، ارائه دهنده خدمات سوخت رسانی سیار می باشد. سوخت رسانی سیار به معنای تأمین سوخت موردنیاز خودروی شما در محل است. در هر مکان و هر زمانی که با مشکل تمام شدن سوخت مواجه شدید، می توانید درخواست خدمات سوخت رسانی سیار را داشته باشید.

با اعزام سریع اکیپ های سوخت رسانی سیار به محل، سوخت موردنیاز خودروی شما تأمین می شود تا نیازی به حضور در کنار جاده برای گرفتن سوخت از دیگر خودروها نداشته باشید. با وجود این خدمات، دیگر مشکل تمام شدن ناگهانی سوخت برای شما یک مشکل بزرگ و آزاردهنده نخواهد بود. تنها کافیست که با ما تماس حاصل کنید.

حمل خودرو در آزادراه قزوین

امداد خودرو اتوبان قزوین رشت با تجهیز خود به پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات حمل خودرو، آمادگی دارد که حمل هر نوع خودرویی در هر شرایطی را به بهترین نحو انجام دهد. در زمان حمل خودرو، بخش های مختلفی از خودرو در معرض آسیب قرار خواهند داشت. لذا انجام حرفه ای و تخصصی این کار، بسیار مهم می باشد.

ما تضمین می دهیم که خودروی شما را کاملاً ماهرانه و متبحرانه بر اساس استانداردها و اصول بین المللی حمل کنیم تا هیچگونه آسیبی حتی آسیب های جزئی متوجه آن نشود. با توانایی و مهارتی که از تکنسین های خود سراغ داریم اطمینان داریم که حمل خودروی شما به صورت ایمن و اصولی انجام می شود.

بکسل ماشین در اتوبان قزوین رشت

امداد خودرو اتوبان قزوین رشت ، اجازه نمی دهد که عدم امکان حرکت خودروی شما موجب آزردگی خاطر شما شود. با اعزام فوری تجهیزات موردنیاز به همراه تکنسین ها به محل، خودروی شما بکسل می شود و به مقصد موردنظر شما انتقال داده می شود.

خودروی شما به گونه ای انتقال داده می شود که کیفیت خدمات بکسل خودرو، سبب خرسندی شما شود. رضایت مشتریان از خدمات ما، نشان می دهد که تا چه اندازه در کار خود حرفه ای هستیم و بهترین ارائه دهنده خدمات بکسل خودرو در ایران هستیم.

یدک کش اتوبان قزوین رشت

امداد خودرو اتوبان قزوین رشت

هزینه خدمات امداد خودرو اتوبان قزوین رشت

نرخ هر یک از خدمات بر اساس نوع خودرو، شرایط جاده، مدت زمان انجام عملیات، قطعات و تجهیزات موردنیاز و … متفاوت است. اغلب خدمات دهندگان حرفه ای و معتبر از نرخ های مصوب برای تعیین قیمت خدمات خود تبعیت می کنند. ما نیز بر اساس نرخ های مصوب به ارائه خدمات و دریافت هزینه از مشتریان گرامی خود اقدام می کنیم.

با بررسی نرخ های خدمات امدادخودروهای مختلف، می توان متوجه شد که هزینه خدمات ما بسیار مناسب است. ما به دنبال کسب رضایت مشتریان خود هستیم و این مسئله سبب می شود که در نرخ گذاری خدمات خود، منصفانه و عادلانه عمل کنیم.

خدمات دهی امداد خودرو اتوبان قزوین رشت به صورت 24 ساعته

ما هیچگونه محدودیت زمانی برای خدمات دهی خود، مشخص نکرده ایم. هر زمان که خودروی شما دچار مشکلات مختلف شد می توانید با ما تماس حاصل کنید و درخواست خدمات موردنیاز خود را داشته باشید. نیروها و تکنسین های ما در چندین شیفت در حال فعالیت هستند و برای اعزام نیرو در هیچ ساعتی از شبانه روز با مشکل کمبود نیرو مواجه نخواهیم بود.

بنابراین در هر زمانی می توانید بر روی یاری و مساعدت امداد خودرو اتوبان قزوین رشت حساب ویژه ای باز کنید و بدانید که ما هیچگاه شما خودروداران گرامی را تنها نخواهیم گذاشت و در سریعترین زمان برای رفع مشکل خودروی شما، در کنارتان حاضر خواهیم شد.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *